Mūsu mājasĶekavas novads, Katlakalns, Pļavniekkalna iela 35, LV-2111

Mūsu mājas ir Ķekavas novada Katlakalna Tautas namā, gluži līdzās tik brīnišķām vietām kā Rāmava, Valdlauči, Mākoņkalns, Pļavniekkalns, Daugava, mazā Olektes upīte, Sauliešu pilskalns, kuŗā sanākam gadskārtu svētkos un Baltu Vienības dienā. Upes, kalni, meži un lauki - tas ir tas, kas nepieciešams ļaudīm, lai viņi kādā vietā justos labi. Tādās vietās viņi ceļ mājas un apmetas uz dzīvi. Arī mēs.

Par mums ļoti gādā Katlakalna Tautas nama vadītāja Aija Vitmane (arī mūsu kopas dalībniece) un visi pārējie atsaucīgie un čaklie Tautas nama darbinieki.

Kā mūs atrast un kā atbraukt?

Karte

Mikriņu satiksme – no Rīgas (Rīga-Pļavniekkalns), – no mikriņu galapunkta (Satekles ielā) 6.pieturas, jāuzmanās, lai neiekāptu Ķekavas mikriņā, kas no tās pašas pieturas atiet, katlakalnieši parasti stāv savā rindā, tik jāpajautā) jābrauc nepilnu pusstundu un jākāpj laukā pie Tautas nama – Pļavniekkalna šoferīši ir burvīgi un parasti ārkārtīgi priecājas par braucējiem uz Tautas namu : saraksts - http://rtp.lv/pdf/17.pdf - darbdienās

Sestdienās, svētdienās un svētku dienās - http://rtp.lv/pdf/18.pdf


26.autobuss: saraksts |http://saraksti.rigassatiksme.lv/index.html#bus/26/a-b (jābrauc līdz pieturai Ādiņas un jānāk pa Pļavniekkalna ielu iekšā Katlakalnā)

Visādi citādi gan turp, gan atpakaļ iespējams braukt arī ar visiem gaŗāmbraucošiem mikriņiem un busiem (Ķekavas, Baldones, Daugmales, Bauskas utt.) - visiem, kas kursē šai virzienā, - to busiņu ir daudz un satiksme laba, bet šoseja no Tautas nama ir kādu 5-15 minūšu attālumā, atkarībā no tā, uz kuŗu pieturu iet.

Katram gadījumam, visa precizēšanai, zvaniet Guntai - 28846708 vai uz Tautas namu - 26439276

Jaunumi

Jaunākās ziņas par Rāmupes gaitām turpmāk tiek publicētas https://www.facebook.com/raamupe/

Baltu Vienības uguns Sauliešu kalnā

Miķeļu gadatirgū Ķekavā

Ziemupē ma-DARĀ un Nīcā

Īsākās nakts fotostāsts